SHOWROOM – TĘTNIĄCA ŻYCIEM STREFA EKSKLUZYWNYCH TARGÓW JEST MIEJSCEM OBECNOŚCI DUŻYCH I ZNANYCH BRANDÓW, JAK RÓWNIEŻ PLATFORMĄ PROMOCJI MŁODYCH MAREK I PROJEKTANTÓW, PREZENTUJĄCYCH AUTORSKIE KOLEKCJE UBIORU, BIŻUTERII I AKCESORIÓW.

Współdzieląc przestrzeń, otrzymują niepowtarzalną szanse zainteresowania swoimi projektami kilkunastu tysięcy indywidualnych międzynarodowych odbiorców. Dla gości imprezy to niepowtarzalna szansa kupna autorskich produktów bezpośrednio od twórców. Showroom to także doskonałe miejsce prezentacji dla firm mających w ofercie tkaniny, dodatki oraz akcesoria oraz technologie dla przemysłu mody.

Zapraszamy projektantów do prezentacji kolekcji na sezon wiosna/lato 2016 w  Showroomie, który trwać będzie od 12 do 15 listopada 2016 r. Jesienna edycja Showroomu odbędzie się w nowej lokalizacji – WYTWÓRNI-  zrewitalizowanej dawnej łódzkiej Wytwórni Filmów Fabularnych. Mieszczący się przy ul. Łąkowej kompleks DoubleTree by Hilton to magiczne miejsce zarówno ze względu na jego historię, jak i rolę w promocji trendów w polskiej i światowej kulturze. Ten wyjątkowy  obiekt zapewnia najwyższe standardy dla odbywających się  tam wydarzeń.

Bilet Showroom:

Jednodniowy bilet wstępu do strefy Showroom: /czwartek lub piątek lub sobota/ CENA: 10 zł

Bilety do nabycia w recepcji FashionPhilosophy Fashion Week Poland wdniach: 12-14.11.2015r. (niedziela – wstęp wolny).

Patroni Showroomu:

domodi

SPONSORZY

fashionweare.com

image